Шведи купили київський універмаг «Україна»

Компанія "Квін Холдінгс Швіден АБ" (Швеція) купила 92,75% акцій ВАТ "Універмаг "Україна", що раніше належали ТОВ "Квін Холдінгс Україна" (обоє – Київ). Згідно з офіційним повідомленням ВАТ "Універмаг "Україна", зміна власників простих іменних акцій відбулася 10 квітня 2008 р. При цьому в ТОВ "Квін Холдінгс Україна" залишилося 1,89% акцій.

 

Нагадаємо, що ТОВ "Квін Холдінгс Україна" створено ірландською інвестиційною групою Quinn Group, що в 2006 році придбала 92,75% акцій ВАТ "Універмаг "Україна" у компанії NCH Advisors за $59 млн., а також викупила у власника банку "Форум" Леоніда Юрушева бізнес-центр класу А "Леонардо" за $95 млн.

Раніше представники Quinn group повідомляли, що планують щороку інвестувати в покупку об'єктів комерційної нерухомості країн Східної Європи, Росії, а також Індії до $1 млрд.

Довідка: Універмаг "Україна" почав роботу в 1966 р. й був найбільшим в Україні торговельним закладом. Реконструйований будинок універмагу на пл. Перемоги, 3, уведено в експлуатацію в 2003 році. Загальна площа торгово-розважального центра "Універмаг "Україна", включаючи торговельні площі й паркінг, становить близько 35 тис. кв. м.

В 2006 році чистий дохід ВАТ "Універмаг "Україна" склав – 45,643 млн. грн., чистий прибуток – 9,25 млн. грн.

 

© Перша Земельна | Актуально про земельний ринок

Дивіться більше на http://www.1zemelna.com.ua

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*